Тиждень правових та історичних дисциплін

оброю традицією у Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП стало щорічне проведення тижня правових та історичних дисциплін, приуроченого до Міжнародного дня прав людини. Метою проведення тижня є формування у студентів та учнів гуманістичного світогляду, національної та правової самосвідомості, почуття патріотизму, гідності і самоповаги, а також поглибленого вивчення дисциплін і розвиток творчих здібностей.

Розпочався тиждень з проведення благодійної акція до Дня волонтера «Подаруй книгу дітям прифронтової зони», яку організувала викладач історії України Гузовець О.Ю. Учні і студенти всіх груп коледжу активно приймають участь в акції і здають книжки для дітей в зоні ООС. Акція триває.

2, 4 та 6 грудня викладачі Гузовець О.Ю. і Лебедюк Є.Н. провели оглядові екскурсії для першокурсників (групи 91Б, 81ХМ і 81Б) до Костопільського краєзнавчого музею на тему «Костопіль в роки Української національної революції 1917-1921 років».

3 та 5 грудня 2019 року для учнів і студентів І-ІІ курсів фахівцем із соціальної роботи Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталією Кожарко було проведено лекції з питань реалізації і захисту прав людини.

В ході лекції фахівець центру розповіла студентам про історію створення, основні завдання та форми діяльності міжнародних правозахисних організацій, правовий статус та конституційні права, свободи й обов’язки громадянина України, також учні та студенти дізнались, куди звертатися, щоб захистити свої законні інтереси, де знайти потрібну інформацію, як протидіяти дискримінації та насильству на різних рівнях.

4 грудня у групах 91ХМ, 91Б. було проведено виховну годину на тему «Еволюція уявлень про права людини». Викладач Лисицина Б.Ю надала студентам роз’яснення про значення й актуальності документів з прав людини; закріпила знання про правовий статус особистості в Україні; сформувала правову компетентність щодо захисту прав і свобод, закріплених у документах з прав людини. Виховний захід було проведено у формі лекції з використанням презентації та елементами бесіди.

Протягом тижня проводився конкурс стіннівок на патріотичну тему «Я – патріот, а – ти?».

5 грудня відбувся бліц-турнір на тему «Сьогодні знавці історії – завтра її творці» (викладач Гузовець О.Ю.). У турнірі приймали участь студенти груп першого курсу 91Б і 91ХМ по 6 чоловік від групи. Турнір складався з 5 турів, в яких студенти показували свої знання з історії України. Переможець – група 91Б.

5 грудня також було проведене відкрите практичне заняття викладачем Лебедюк Є.Н. з предмету «Всесвітня історія» у групі 81Б на тему «Країн Азії та Латинської Америки. Під час заняття студенти виступали із презентаціями на різні теми, працювали з картами, атласами, розгадували кросворди.

А в бібліотеці коледжу протягом тижня проводилась виставка книг і видань про права людини, літератури правового змісту, а також з історії України та всесвітньої історії

Previous Image
Next Image

info heading

info content