Свято до Дня вчителя!

     У найпрекраснішу пору року, коли шелестить золоте листя, а в повітрі чується п’янкий аромат осінніх квітів та яблук, педагоги святкують своє професійне свято – День вчителя.  Це не тільки свято вчителів, це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

     Напередодні свята, 04 жовтня 2019 року,  в будинку культури Костопільського будівельно-технологічного коледжу НУВГП на урочистості зібралися педагоги, студенти, учні та  представники районної влади, аби висловити слова вдячності,привітати та  нагородити за успіхи та особистий внесок у розвиток коледжу і освіти Костопільщини.

      У ході урочистостей звучали привітання від голови районної ради Сергія Ткачука, виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Олександра Коваля, керуючого справами міської ради Ніни Ткачук.

      Вітав своїх колег зі святом і директор коледжу, Андрій Алексєйчук, відзначивши, що колектив коледжу – справжні професіонали, котрі вміють креативно мислити, зацікавити студентів не тільки навчанням, а й позакласною роботою. В привітальному слові побажав колегам найголовнішого – роботи під мирним небом України, міцного здоров’я та зазначив, що завжди ставився до професії вчителя шанобливо та дбатиме й надалі про студентів та працівників закладу. А також відзначив почесними  грамотами багатьох викладачів, майстрів виробничого навчання,  котрі своєю невтомною працею піднімають престиж навчального закладу та дають ґрунтовні знання його студентам. Директор коледжу від імені педагогічного та учнівсько-студентського колективу подякував голові районної ради Ткачуку Сергію Михайловичу, та депутатам районної ради за багаторічну плідну співпрацю, в плані забезпечення та підтримання в належному стані навчально-матеріальної бази коледжу.

   А зі сцени з нагоди свята звучали пісенні подарунки у виконанні студентів та учнів коледжу.

     Свято минуло, залишивши відчуття радості, любові, спілкування та єднання двох найважливіших шкільних ланок – педагогів і студентів, а також їх сердець.

Previous Image
Next Image

info heading

info content