Студенти Костопільського БТК НУВГП відвідали Костопільський районний суд

З метою підвищення  загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, набуття студентами та учнями необхідного рівня правових знань, задля покращення доступу до правосуддя, 05 жовтня 2017 року Костопільський районний суд приймав  гостей у межах заходу «День відкритих дверей». Відвідувачами суду стали наші студенти першого та другого курсу разом із класними керівниками.

Розпочинаючи даний захід керуюча справами Шулім І.Л., коротко ознайомила учасників заходу з діяльністю суду та інноваційними підходами до роботи, а також зазначила, що проведення таких заходів позитивно впливає на формування правосвідомості громадян та рівня довіри до суду.

В ході екскурсії студенти мали змогу побувати в залі судового засідання, де їм прочитав надзвичайно  змістовну лекцію «Почесний громадянин міста Костопіль», суддя у відставці Таргоній В’ячеслав Олександрович, який побудував свою доповідь у формі діалогу із присутніми студентами:  про види відповідальності, з якого віку наступає кримінальна відповідальність, за які злочини та багато інших тем. Наводив приклади винесених судом вироків щодо конкретних злочинів скоєних неповнолітніми учнями навчальних закладів Костопільщини.

У доступній формі для наших студентів роз’яснено порядок звернення до суду, про що слід пам’ятати під час перебування у суді, які існують негативні наслідки, порушення правил поведінки у суді. Також В’ячеслав Олександрович надав вичерпні відповіді на питання, що цікавили студентів.

На завершення, за підсумками проведеного заходу «Дня відкритих дверей», студенти та присутні педагогічні працівники висловили подяку за цікаву інформацію.

Переконані, що подібні заходи допоможуть розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури студентської молоді.

Класний керівник групи №71Б  Алексєйчук Ж.В.

Класний керівник групи №71Хм  Єрмаченко М.В.