Поетичний арт-проект «Віршень»

В рамках Всеукраїнського фестивалю поезії та авторської пісні  «Віршень» в Костопільській районній бібліотеці 26 березня відбулася  незабутня літературна  зустріч  з письменниками України Сергієм Пантюком та Іриною Баковецькою-Рачковською.

Сергій Дмитрович Пантюк – український письменник, журналіст, громадський діяч і видавець. Член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, автор шістнадцяти поетичних збірок та прозових видань.

Ірина Володимирівна Баковецька – голова Рівненської організації Національної спілки письменників України, поетеса, журналісткакраєзнавецькомпозиторка, виконавець пісень, етно-рок співачка.

В читальній залі бібліотеки автор Сергій Пантюк розповів про свій життєвий та творчий шлях, декламував свої вірші, а також розповів про історію написання деяких із них. Цікавим та проникливим був виступ Ірини Баковецької. Її вірші перепліталися з етно-співом.

В авторському виконанні проникливо звучала громадянська та лірична поезія. Учасники арт-проекту ділилися творчими доробками та рецептами успіху.

На зустріч завітали: голова районної ради Сергій Ткачук, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Наталія Петренчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Михайло Пацурківський, викладач Марія Линка, студенти Костопільського будівельно-технологічного коледжу, бібліотечні працівники та шанувальники творчості.

На завершення заходу учасники ГО міського осередку «Союз Українок» виконали пісню «Молитва за Україну».

Захід пройшов у творчій та теплій атмосфері з фото та автограф сесією.