Осінній вернісаж

     Згасло веселе барвисте лiто, i осiнь стала повноправною господаркою. На полях та городах достигли овочі та фрукти, пожовтіло листя на деревах…

    Ми любимо осінь за яскраві барви природи та довгоочікувані зустрічі з друзями, за лісні галявини повні грибів, стиглі плоди у садах та трохи сумний дощ за вікном. Золотокоса осінь приносить нам чимало сюрпризів. Ця пора дозволяє дати політ фантазії і створювати чудернацькі вироби з природного матеріалу.

    Щороку, в нашому коледжі проходить виставка “Осінній вернісаж”. І кожного року студенти та учні дивують викладачів своїм вмінням. Традиційна виставка-конкурс,  яка відбулася 19 вересня, подарувала справжню атмосферу осіннього балу.

    Чого тільки не було в цьому році на виставці? Чарівна золота пора надихнула учасників на створення справжніх шедеврів з природного матеріалу, а саме: квіткові композиції, цікаві поробки, кумедні вироби з овочів та фруктів (машини з кабачків, танк з яблук, сороконіжка з яблук, , козацька чайка з кабачка,  дельфіни з бананів) .

    На виставці були представлені композиції з квітів, кожна із яких мала власну тематику, сюжетне значення та розкривала актуальні питання сьогодення. Композиції вражали фантазією, естетичним оформленням, творчою ініціативою.

    Журі конкурсу було не просто визначити переможців, адже всі старанно й наполегливо готувалися, і кожна з композицій була варта відзнаки.

    Побувавши на святі, поринаєш у світ казки, адже тут все навколо у яскравих кольорах, все посміхається і радіє. Тож, дуже добре, що є люди, які прагнуть дарувати всім оточуючим гарний настрій та хвилини щастя. І нехай свято квітів живе й надалі у серцях кожного із нас.

   Ми віримо в те, що наша виставка-конкурс  «Осінній вернісаж»  зігріла  всіх теплими промінцями дитячих сердець.

    Дякуємо нашим юним митцям та чекаємо нових шедеврів наступного року!

Previous Image
Next Image

info heading

info content