Конкурс фахової майстерності серед учнів за професією «МУЛЯР»

     Професія муляра — одна з основних будівельних професій. Муляр зводить фундаменти і стіни будівель з природнього та штучного каміння, робить внутрішні перегородки, мурує опори, колони, труби; готує розчини і суміші, здійснює монтаж збірних елементів. На перший погляд може здатися, що це порівняно проста робота. Але добрий муляр практично знає властивості та можливості десятків будівельних матеріалів і види кладки. Стати вправним муляром не просто. Ця професія вимагає багатьох знань та навичок, неабиякої фізичної сили та загартованості. Саме тому цією професією займаються переважно чоловіки.

  21 березня 2018 року в Костопільському будівельно-технологічному коледжі відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів за професією «Муляр», з метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності учнів.

  Проведенню конкурсу передувала організаційна та підготовча робота . Викладачами спеціальних дисціплін  були розроблені комплексні завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки . Теоретичний тур складався з тестових завдань, з завданням впорались всі учасники конкурсу, показали достатній рівень знань.

     Учні показали високі результати виконання практичного завдання. Учасники конкурсу дотримувались вимог з охорони праці, а також організації робочого місця.

     Перед кожним учасником було відповідальне завдання-довести, що саме він кращий у своїй професії та відстояти честь групи.

    Учні — пероеможці  продемонстрували високу професійну майстерність.

І  місце  –  Кузьменко  Олексій  гр №2

ІІ місце  – Радіонов Дмитро  гр № 10

ІІІ місце  –  Левчик  Іван  гр. №2

Щиро вітаємо переможців конкурсу!

Previous Image
Next Image

info heading

info content