І знову осінній бал.

    За вікнами осінь… Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих тонів.

      З давніх-давен люди святкують свято осені, свято зібраного урожаю. Золота осінь багата своїми дарами, тішить нас ще теплими по-літньому днями, сумує прохолодою дощів. Саме цієї пори хочеться загорнутись в теплу ковдру і з чашечкою ароматного чаю насолоджуватись довгими вечорами. Осінь спонукає творити, а  різнобарв?я  її дарів дає можливість створювати прекрасні речі. Вже традиційно в нашому коледжі проходить виставка “Осінній вернісаж”. Традиційна виставка-конкурс,  яка відбулася 26 вересня, подарувала справжню атмосферу осіннього балу.

    Цьогоріч наші студенти та учні продемонстрували творчість, артистизм, неординарність. Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. Різноманіття природних матеріалів втілилися у чудові та цікаві композиції. З квітів, гілочок, насіння, круп та іншого, учні та студенти створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж.

     Основною темою конкурсу було «Ми проти насильства» та «В єдиній сім?ї  Европи». Відвідувачі виставки-конкурсу мали змогу помилуватись та вразитись  фантазією, естетичним оформленням, технікою виконання та меседжером, який несли всі композиції. Але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, показати себе, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність.

      Представлені композиції оцінювалися за такими критеріями:

– дизайн, художньо-естетичне оформлення роботи;

–  оригінальність задуму;

– складність в техніці виконання роботи;

– ступінь емоційного впливу.

      Переможцями серед груп молодших спеціалістів стали: І місце – 81 Б, ІІ розділили групи 71 Б та 91 ХМ, ІІІ – 91 Б. А серед груп кваліфікованих робітників І місце виборола група №4, ІІ – група №2, ІІІ – група №9. Вітаємо переможців!

      А учасникам хочемо сказати: “Дякуємо вам, що ви такі винахідливі, небайдужі, талановиті, чарівні”. Тож, до зустрічі восени 2020!

Previous Image
Next Image

info heading

info content