I етап Всеукраїнських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін

     На протязі листопада 2018 року у Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП пройшов I етап Всеукраїнських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, у якому взяли участь  учні та студенти коледжу.

      Олімпіада проводилася з метою стимулювання творчого самовдосконалення  учнівської молоді, виявлення та розвитку обдарованих учнів та студентів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових, спеціальних та фахових дисциплін, прищеплення навичок дослідницької роботи, пропаганди досягнень науки, техніки та новітніх технологій, популяризації серед молоді робітничих професій,  підвищення рівня викладання базових, спеціальних та фахових дисциплін, фахової підготовки учнів та студентів та формування команд для участі в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, конкурсах та турнірах.

   За результатами виконання олімпіадних завдань комісія визначила переможців олімпіади, які були урочисто нагородженні грамотами на лінійці 3.12.18 року. Директор коледжу Андрій Петрович привітав обдаровану молодь з перемогою та побажав нових звершень і перемог.

Previous Image
Next Image

info heading

info content