Добрі справи

        З приходом  зими  з  її казковою феєрією, всі ми поринаємо у святкову ейфорію різдвяних свят.  І першим з них є День Святого Миколая. З кожним зірваним листочком календаря наближаються новорічні свята, а хто найбільше їх чекає? Звичайно, діти! І для багатьох найкращим подарунком може стати книга!
Сьогодні розмаїття видань приємно вражає, але їх придбання не для всіх є доступним, і залишається мрія, що новорічні дива трапляються… Та по-особливому у казкове новорічне диво вірять ті, хто нині перебувають в центрі бойових дій, в зоні ООС.

     Для того, щоб подарувати маленьку частину свята і висловити свою підтримку та небайдужість, студенти та учні КБТК спробували побувати в ролі чарівників – подарувати дитині сучасну книгу та іграшку!!!  Адже, робити більше добрих і потрібних справ під силу кожному.

      Акція, яка була організована МОКК,  проходила під гаслом «Книга від студента дітям-сиротам в зоні ООС». Вихованці та викладачі коледжу взяли активну участь у благодійній акції. Протягом двох тижнів  вони приносили книги та іграшки.

     А в четвер 12.12.2019 року до коледжу завітали гості – Володимир Овдійчук та Сергій Тершак, активісти Костопільського центру волонтерів «Воля».  При зустрічі із студентами, учнями та викладачами коледжу, вони розповіли, куди на сході повезуть зібрані подарунки, подякували коледжу за ініціативу: «…надзвичайно приємно бачити, як у такий непростий час ми не втрачаємо людяності, вміємо співчувати чужому горю та завжди готові прийти на допомогу… ». В свою чергу, ми теж подякували волонтерам за їх мужність, віру в перемогу, доброчинність та побажали щасливої  дороги  і повернення додому.

      Волонтерство – річ добровільна, яка приходить свідомо і йде від душі. Ще у Біблії сказано: «Блаженний той, хто робить добро». І мені здається, що в тих, хто творить добрі справи, все в житті складатиметься добре. Ми маємо нагоду ще раз пересвідчитися, що ми гуртом. І колись ми з гордістю згадуватимемо, як були причетні до того моменту, коли треба було віддати частинку душі.

      Діти, як сонячні промені несуть у наше життя тепло, радість та позитив. Давайте всі разом  даруватимемо дітям трошки радості та щасливих моментів!

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Гузовець О. Ю. (голова МОКК, викладач історії)