Добрі справи

        З приходом  зими  з  її казковою феєрією, всі ми поринаємо у святкову ейфорію різдвяних свят.  І першим з них є День Святого Миколая. З кожним зірваним листочком календаря наближаються новорічні свята, а хто найбільше їх чекає? Звичайно, діти! І для багатьох найкращим подарунком може стати книга!
Сьогодні розмаїття видань приємно вражає, але їх придбання не для всіх є доступним, і залишається мрія, що новорічні дива трапляються… Та по-особливому у казкове новорічне диво вірять ті, хто нині перебувають в центрі бойових дій, в зоні ООС.

     Для того, щоб подарувати маленьку частину свята і висловити свою підтримку та небайдужість, студенти та учні КБТК спробували побувати в ролі чарівників – подарувати дитині сучасну книгу та іграшку!!!  Адже, робити більше добрих і потрібних справ під силу кожному.

      Акція, яка була організована МОКК,  проходила під гаслом «Книга від студента дітям-сиротам в зоні ООС». Вихованці та викладачі коледжу взяли активну участь у благодійній акції. Протягом двох тижнів  вони приносили книги та іграшки.

     А в четвер 12.12.2019 року до коледжу завітали гості – Володимир Овдійчук та Сергій Тершак, активісти Костопільського центру волонтерів «Воля».  При зустрічі із студентами, учнями та викладачами коледжу, вони розповіли, куди на сході повезуть зібрані подарунки, подякували коледжу за ініціативу: «…надзвичайно приємно бачити, як у такий непростий час ми не втрачаємо людяності, вміємо співчувати чужому горю та завжди готові прийти на допомогу… ». В свою чергу, ми теж подякували волонтерам за їх мужність, віру в перемогу, доброчинність та побажали щасливої  дороги  і повернення додому.

      Волонтерство – річ добровільна, яка приходить свідомо і йде від душі. Ще у Біблії сказано: «Блаженний той, хто робить добро». І мені здається, що в тих, хто творить добрі справи, все в житті складатиметься добре. Ми маємо нагоду ще раз пересвідчитися, що ми гуртом. І колись ми з гордістю згадуватимемо, як були причетні до того моменту, коли треба було віддати частинку душі.

      Діти, як сонячні промені несуть у наше життя тепло, радість та позитив. Давайте всі разом  даруватимемо дітям трошки радості та щасливих моментів!

Гузовець О. Ю. (голова МОКК, викладач історії)