День Знань у коледжі!

    Знову вересневий ранок  повниться мелодійними звуками першого дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого та юнацького щебету, посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість переплелися разом. Це наш коледж, наше місто, наш  край, наша держава зустрічають День знань.

    День Знань – це , мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Всі:  і студенти і викладачі з нетерпінням чекають нових вражень, звершень, яскравих перемог на освітній ниві!

     В цей вересневий день ми приймаємо до нашої великої студентської родини нових друзів – це наші першокурсники. Для них та всіх учнів та студентів звучали сьогодні на урочистій лінійці слова настанови від директора коледжу Алексєйчука Андрія Петровича. Він по батьківськи побажав успіхів у навчанні та нових звершень нашим студентам та учням. У вітальній промові Андрій Петрович зазначив, що студентські роки – це найкращі миттєвості у людському житті, а бути будівельником досить престижно. Також до студенства, учнівства та викладацького складу з привітальними словами  звернувся голова Костопільської районної ради – Ткачук Сергій Михайлович.

 Директор коледжу від імені педагогічного та учнівсько-студентського колективу вручив подяку голові районної ради Ткачуку С.М.  за багаторічну плідну співпрацю, в плані забезпечення та підтримання в належному стані навчально-матеріальної бази коледжу.

    Щирі вітання з Днем знань сьогодні лунали для викладачів, студентів, а особливо тепло зустрічали нове поповнення коледжу. Заступник директора з НВР Божко Наталія Вікторівна привітала всіх з початком нового навчального року, побажала всім студентам миру, чистого неба, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

     З початком нового навчального року Вас, дорогі друзі! Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай наступний навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! І хай ніколи покидає вас хороший настрій і почуття гумору!

Previous Image
Next Image

info heading

info content