День цивільного  захисту

    Згідно з планом підготовки та проведення Дня цивільного захисту та з метою всебічного напрацювання навичок дій під час надзвичайних ситуацій учасників освітнього процесу 19 квітня в КБТК було проведено День цивільного захисту. Після сигналу «Увага всім!!!» та легенді «Пожежа в навчальному закладі» студенти і працівники коледжу по маршрутах евакуації залишили приміщення коледжу.

  Рятувальники  державного пожежно-рятувального загону м. Костопіль провели для студентів громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» з метою навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності та правильних дій в умовах небезпеки.

    Рятувальники розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей призводять до пожеж, навчали правил безпечного поводження з вогнем у побуті та на вулиці. Особливо цікавим виявився конкурс «Знай! Не допускай! Допомагай!» – глядачі відповідали на запитання щодо правил відпочинку на природі, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та у разі виявлення пожеж у побуті.

      Така зустріч із пожежниками надовго запам’ятається студентам. Проведення подібних заходів безумовно залишає свій слід у свідомості кожного.

Previous Image
Next Image

info heading

info content