День фізичної культури в КБТК.

14.09.2018 року в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту в КБТК відбулося традиційне спортивне свято. Свято спорту проводиться у коледжі щорічно. Його головна мета – популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед молоді .

    Студенти, учні разом з кураторами та адміністрацією коледжу провели цей день на природі. Дійство розпочалося змаганнями по перетягуванню канату, підтягуванням на перекладині. Команди-учасниці були розділені на дві вікові категорії: молодшу (перший-другий курс) та старшу (третій – четвертий курс).  На спортивному  майданчику царила не лише тепла, по літньому, погода, а й дружна та весела атмосфера. Групи активно вболівали за свої команди, підтримували оплесками, на лісовій галявині царив дух здорової конкуренції.

    Спортивні змагання та волейбол (команда викладачів проти збірної команди студентів) не залишили байдужими жодного присутнього на святі.  Свято закінчилося відзначенням переможців, яких нагородили грамотами та солодкими подарунками. Торти,  які презентував голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, отримали учні групи  №5 та студенти групи  81 Бі.

    До нових зустрічей на нових змаганнях.

Previous Image
Next Image

info heading

info content