Благородні справи

    Щодня, щогодини  у сотнях українських міст волонтери плетуть маскувальні сітки, щоб захистити життя оборонців нашої країни на сході. Адже неоголошена війна продовжується. Воїнам ООС весь час потрібна посильна допомога та підтримка.

   Студенти групи 81 Б нашого коледжу долучилась до цієї благородної справи. У приміщенні Костопільської  районної державної адміністрації вони згуртовано працювали над плетінням маскувальної сітки. Діти з розумінням поставилися до даного завдання. Тому що, навіть одна годинна нашого часу стане хорошим вкладом у спільну справу. Кожний намагався сплести свій клаптик сітки для захисту учасників бойових дій і техніки. Вона стане своєрідним оберегом для наших бійців.

    «За допомогою виготовленої нами сітки ми захищаємо та оберігаємо наших солдат від тих дій, які відбуваються на фронті. Сітка – це ще й своєрідний оберіг для наших бійців, вона об’єднує людей, які допомагають армії. Кожен вузлик на сітці ми зав’язуємо з певними побажаннями захисту для наших солдат», – кажуть вихованці коледжу.

Previous Image
Next Image

info heading

info content