Бінарне заняття з біології

13 червня 2019 року на базі Костопільського будівельно-технологічного коледжу НУВГП  відбулося бінарне заняття з біології за участю господарів, студентів-будівельників, групи 81-Б та студентів-медиків – груп 31-С і 32-С, Костопільського медичного коледжу КЗВО “Рівненська медична академія” Рівненської обласної ради.  Заняття було підготовлено і проведено Линкою Марією Петрівною – викладачем Костопільського будівельно-технологічного коледжу та Кудрею Юлією Петрівною – викладачем  Костопільського медичного коледжу КЗВО “Рівненська медична академія”.

Викладачі обрали дуже актуальну тему «Чинники, здатні справляти позитивний і негативний вплив на процеси росту та розвитку людини», розкриваючи яку базувалися на пропагуванні здорового способу життя та акцентували увагу студентів на негативному впливі шкідливих звичок на молодь.

Педагогічний, інноваційний урок-експеримент пройшов на високому рівні і дуже сподобався всім учасникам навчального процесу та запрошеним колегам-викладачам. Сподіваємося на подальшу, тісну співпрацю між нашими навчальними закладами та продовження обміну досвідом між педагогами-інноваторами.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Голова циклової комісії загальнотехнічних і природничих дисциплін:                                             Зулайкхі Т.В.