30-а річниця закінчення збройної інтервенції до Афганістану

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав і цього року 30-у річницю закінчення збройної інтервенції до Афганістану.

У цей день ми віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконував свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах.

238 вихідців із Костопільщини брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних країн. Наші чоловіки воювали в пустелях Іраку, на землях Угорщини та Чехословаччини, В’єтнаму, Кореї, Китаю, Монголії, Чилі, Єгипту, Нікарагуа, Ефіопії, в Югославії, на далекій Кубі. Найбільше земляків взяло участь у бойових діях в Афганістані. Семеро з них загинули у цій війні, а одного визнано зниклим безвісти.

Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна – найкривавіша, її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Час не підвладний викреслити з  пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.

Щиро дякую Вам, воїни-інтернаціоналісти, за той величезний внесок, який Ви зробили і для Революції гідності; за мужність і героїзм, високу громадянську позицію, проявлену Вами на Майдані.

Саме з цієї нагоди педагогічний колектив, учні та студенти Костопільського будівельно – технологічного коледжу НУВГП взяли участь у проведенні урочистостей, які відбулися у Костопільському районному будинку культури.

По завершенню заходу відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу «Герої не вмирають»  та до підніжжя пам’ятника «Скорботна матір» загиблим воїнам – «афганцям» на меморіалі Слави.

Previous Image
Next Image

info heading

info content